14 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym im. Kazimierza Nowaka ,,Tam i z powrotem”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu. Nie mogło nas zabraknąć! Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy na temat poznańskiego podróżnika, fotografa, korespondenta Kazimierza Nowaka, pobudzanie wrażliwości i aktywności twórczej dzieci. Z naszej placówki nadesłanych zostało pięć prac, zgodnie z regulaminem konkursu. 12 października nastąpiło wręczenie nagród. Wielkie gratulacje! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału za rok!

2 (Copy) 1 (Copy) 4 (Copy)