„Być jak Ignacy”


Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do kolejnego ciekawego projektu.

"Być jak Ignacy" to program edukacyjny przeznaczony dla dzieci ze szkół podstawowych. W ramach nowo powstałego koła naukowego - Odkrywcy, nauczyciele- opiekunowie prowadzili będą ciekawe zajęcia, poruszające tematykę fizyki i chemii. Ponadto już najmłodsi podopieczni będą mieli okazję zapoznawać się z sylwetkami najwybitniejszych polskich naukowców takich jak: Mikołaj Kopernik, Ignacy Łukasiewicz, czy Maria Skłodowska - Curie. 

Program "Być jak Ignacy" to z pewnością wielka naukowa przygoda, zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli. Ma inspirować, zachęcać do samodzielnego odkrywania zasad rządzących nauką, eksperymentowania i doświadczania. 

Zachęcamy gorąco do śledzenia naszych poczynań na stronie szkoły oraz facebooku !

Opiekunki koła Odkrywcy: mgr Marta Walczak i mgr Agata Witek

 

Close