Dom Samotnej Matki w Kiekrzu


Bardzo serdecznie dziękujemy za rzeczy, jakie udało nam się zebrać na Dom Samotnej Matki w Kiekrzu.

Zebraliśmy: pampersy - 4 opakowania, podkłady do przewijania - 1 opakowanie, gryzak 1szt., płyn do kąpieli 1 szt., chusteczki nawilżane - 20 opakowań, płatki mydlane - 1 opakowanie, smoczek - 5szt., krem pielęgnacyjny - 1szt., krem przeciw odparzeniom - 2szt., puder - 2szt., chusteczki higieniczne - 2 opakowania, patyczki dla niemowląt - 1 opakowanie, wata - 1 opakowanie, oliwka - 1 szt., oraz jedna butelka.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszej ostatniej zbiórce w tym roku szkolnym. Zbieramy NOWE gry i puzzle dla Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu. Rzeczy można zostawiać w holu szkoły od1 do 14 czerwca br.

Za każdą rzecz bardzo dziękujemy.

Close