Dzień Pluszowego Misia


25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” I w naszej szkole to święto nie mogło pozostać nam obojętne, dlatego zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas 1-3 w ten dzień, w towarzystwie swoich przytulanek, podjęli się rozwiązywania różnych zagadek, łamigłówek, kodowali, oglądali, działali... Nie mogło być inaczej, bo przecież miś jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Zapraszamy do galerii:

https://drive.google.com/drive/folders/1cczWTIlz67h16NBaLtgTFkWhlqVQ7tvf

Close