Dzień Pluszowego Misia


,,Proszę Państwa, oto miś…” – 24 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przygotowywaliśmy się do niego przez tydzień, ponieważ czekające nas zadanie nie było łatwe. W piątek stanęliśmy w szranki podczas turnieju wiedzy o niedźwiedziach. Pytania nie należały do trudnych, a dodatkowo bawiliśmy się świetnie – wszystko w formie gry planszowej! 
I tytuł Przyjaciela Niedźwiedzi otrzymały klasy: I b, II b, III a oraz III b. 
II tytuł Przyjaciela Niedźwiedzi zdobyły klasy: I a oraz II a. 
Uczestniczyliśmy również w konkursie plastycznym ,,Mój Przyjaciel Miś”, w którym, techniką dowolną, mogliśmy przedstawić nasze pluszowe misie. Wykazaliśmy się dużą kreatywnością! Nagrody zostały przyznane: 
Piotrowi Mikołajczykowi – I miejsce
Antkowi Najsarkowi – II miejsce
Zosi Zawadzkiej – III miejsce
Wyróżnienia otrzymali: 
Konstancja Dobrzyńska, Maja Orłowicz oraz Szymon Witek. 
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. 
Niecierpliwie czekamy na kolejne misiowe zabawy – a one już za rok.

<Galeria>

Close