I Dzień Wiosny


Stało się! Przyszła wiosna! Mamy nadzieję, że w pełnej krasie będziemy się już niedługo wszyscy mogli nią cieszyć. W naszej szkole zorganizowaliśmy tego dnia wiele atrakcji dla wszystkich milusińskich. Klasy 4-7 uczestniczyły w odczycie i recytacji poezji przyrodniczej, zajęciach sportowych i tanecznych, a także w pokazie akrobatycznym przy akompaniamencie bębniarzy. Natomiast klasy 1-3 brały udział w przygotowanych specjalnie na ten dzień zabawach, które odbywały się na sali sportowej. Wszyscy dobrze się bawiliśmy!
Ważnym elementem tego dnia szkolnego było bezpieczeństwo. Firma ENEA przygotowała dla uczniów naszej szkoły specjalne pokazy ratownictwa medycznego, naukę pierwszej pomocy, a także demonstracje sprzętu, którym każdego dnia się posługują. Serdecznie dziękujemy za wszystkie warsztaty!  W obszernej fotorelacji można zobaczyć sprawozdanie z pierwszego dnia wiosny kazikowej społeczności. <Galeria>

Close