Category Archives: Strona statyczna


Kadra


  Stanisław Rychlewski srychlewski@spdabrowka.org Dyrektor, historia, WOS Aleksandra Rychlewska arychlewska@spdabrowka.org Wicedyrektor Tomasz Ordza tordza@spdabrowka.org Wicedyrektor, klasa VII, przyroda, biologia, chemia Monika Adamczak madamczak@spdabrowka.org przedszkole Patrycja Adamek padamek@spdabrowka.org klasa IIIA Dominika Aftyka daftyka@spdabrowka.org klasa IVB, matematyka, Monika Barcka mbarcka@spdabrowka.org przedszkole Marlena Borkowska mborkowska@spdabrowka.org Pedagog Dorota Dominiak ddominiak@spdabrowka.org informatyka Agnieszka Grzelak agrzelak@spdabrowka.org język polski Monika Hołodowska mholodowska@spdabrowka.org […]

read more
Close