Kiermasz nakrętkowy

Czy można wyczarować uśmiech? Przekonaliśmy się o tym, że tak. A wszystko za sprawą niezwykłego kiermaszu babeczkowego, który odbył się w naszej szkole w  środę 22 marca. Dlaczego był niezwykły? Bo pomagaliśmy niezwykłej dziewczynce w nietuzinkowy sposób. Michasia ma niespełna 3 latka i bardzo chce chodzić tak jak inne dzieci, by to marzenie mogło się spełnić potrzebna jest jednak kosztowna rehabilitacja. Postanowiliśmy pomóc rodzicom Michasi w pokryciu jej kosztów i "rozkręcić" zakręconą akcje nakrętkową w naszej szkole. Zaprosiliśmy uczniów wraz z rodzicami do pieczenia słodkich babeczek i... Jak zwykle się nie zawiedliśmy! W poniedziałkowy poranek naszym oczom ukazała się góra "ciasteczkowych pyszności", które potem rozeszły się lotem błyskawicy - wymieniane na nakrętki. Trudno było nie kryć wzruszenia. Za okazane serce serdecznie dziękujemy! A babeczkowe wypieki przygotowali dla nas:
Nikodem Dura
Maria Kościucha
Kuba Drzymała
Klara Zarewicz
Hania Michalak
Jaś Kortus
Mateusz Nowak
Kornelia Dobrzyńska
Iwo i Milan Juszczuk
Hubert i Czarek Kruszona
Franek i Staś Łabiak
Leonard i Franek Podskok
Marysia i Zosia Struk
Lena Koszyca
Paulina Strychalska

Raz jeszcze dziękujemy Małym Cukiernikom i ich Rodzicom za zaangażowanie, bez Was nie byłoby tego kiermaszu i uśmiechu Michasi!