Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę – UNICEF


W terminie 11.03 (od godz. 11) - 15.03 (do godz. 11) trwał będzie konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę, przygotowany przez UNICEF, prowadzony za pośrednictwem specjalnej aplikacji konkursowej, która wymaga posiadania osobistego konta na portalu społecznościowym Facebook. Wszystkie zgłoszone do konkursu laleczki można obejrzeć pod adresem: http://wszystkiekoloryswiata.pl/ Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem. Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki. Liczba oddanych głosów na każdą laleczkę będzie widoczna pod zdjęciem przez cały czas trwania konkursu. Konkurs wygra ta placówka, która uzyska najwięcej głosów. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.03 po zamknięciu głosowania. Nagrodą jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce. Mamy nadzieję, że zawita właśnie do nas. Liczymy na Państwa głosy! 🙂

Close