Nocowanie w szkole


Z 31 maja  na 1 czerwca klasy trzecie spędziły w szkole noc 🌜. Było to nie tylko wspólne nocowanie, ale szereg ciekawych zajęć integrujących obie klasy. Rozpoczęliśmy swoją przygodę od wspólnego spotkania z rodzicami przy pizzy 🍕 oraz torcie 🍰. Następnie, gdy rodzice wrócili już do domu, my zaczęliśmy zabawę w Escape roomie. To było nie lada wyzwanie. Z pokoju zagadek wydostaliśmy się dopiero 20 minut przed ciszą nocną. Szybkie rozłożenie karimat, wskoczenie w śpiwory i mogliśmy rozpocząć nocne oglądanie filmów 🎞. Panie przygotowały dla Nas paczuszki ze smakołykami 🍟, bo czy można sobie wyobrazić kino bez przekąsek? W końcu wszyscy smacznie usnęliśmy. Poranna pobudka wcale nie była przyjemna, ale cudownie było w tak miłym gronie rozpocząć DZIEŃ DZIECKA!!! J

         Uczniowie obu klas byli zachwyceni wspólnie spędzona nocą w szkole.

          Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie, bo bez nich nie byłoby takich pysznych przekąsek i super zabawy:)  

Zapraszamy do galerii: 

https://drive.google.com/drive/folders/1KwudXoLSM1Eg8dHbkXql8OPBaPeDfHBn  

Close