Puzzle. Kto ich nie kocha?馃槏


96792483_858976767920615_6659436162127495168_n

Puzzle to doskona艂e 膰wiczenie dla mózgu, jest wyzwaniem dla naszego my艣lenia i bardzo wa偶nym narz臋dziem edukacyjnym.馃啋 Uko艅czenie uk艂adanki, nawet tej najprostszej, wyznacza w nas okre艣lony cel.馃幆 Pokonywanie trudno艣ci zwi膮zane z uk艂adaniem puzzli naprawd臋 daje nam poczucie, 偶e co艣 osi膮gn臋li艣my, tym samym sprawiaj膮c, 偶e czujemy si臋 z siebie dumni.馃挭 Jest impulsem do nabywania pewno艣ci siebie i budowania poczucia w艂asnej warto艣ci, przygotowuje na kolejne wyzwania w 偶yciu.鉁 Proste 艂amig艂ówki i inne rodzaje puzzli mog膮 wspomóc rozwój pami臋ci.馃З Korzy艣ci, jak widzicie jest ca艂kiem sporo, wi臋c warto bawi膰 si臋 puzzlami!馃З Dlatego wa偶ne jest, aby艣my robili to z naszymi dzie膰mi razem, dotrzymywali im towarzystwa i zach臋cali do uk艂adania 馃槏 Uczniowie klasy 1b i ich wychowawczyni nie zapomnieli o tej cudownej zabawie, i mimo 偶e zdalnie nie da si臋 prowadzi膰 kó艂ka zainteresowa艅, to zaszczepiona w nich rado艣膰 z uk艂adania zaowocowa艂a!馃槏 I tak oto powsta艂y te cudowne obrazy z puzzli!馃З puzzle Ali puzzle Ali1 puzzle Ali3

dav

dav

puzzle Gracjana puzzle Gracjana2 puzzle Oli puzzle Stasia puzzle Stasia2

Close