Rozpoczął się kolejny duży projekt przyrodniczy realizowany w ramach eTwinningu


Niezwykle miło nam poinformować, że w szkole rozpoczął się kolejny duży projekt przyrodniczy realizowany w ramach eTwinningu. Tym razem tematem naszych całorocznych działań będą milusińskie stawonogi, a przede wszystkim niezwykle istotne z punktu widzenia ekosystemów i ekologii - zapylacze. Przed nami szereg różnorodnych działań, telekonferencji, interdyscyplinarności i twórczego rozwiązywania problemów. Będziemy rozwijać nie tylko umiejętność analitycznego myślenia, ale i kreatywność, zdolności językowe i informatyczne. Zapraszamy do bieżącego śledzenia wszystkich wydarzeń projektowych na stronie: https://twinspace.etwinning.net/68484/home
Nasi uczniowie już bardzo sprawnie wykorzystują narzędzia informatyczne do tworzenia plakatów, ulotek czy filmów. Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami pierwszych prac projektowych.

2


 

Close