Science – lubię to!


Dzisiaj mamy do ogłoszenia wspaniałą wiadomość! Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka zorganizuje interdyscyplinarny konkurs przyrodniczy, w którym będą mogli wziąć udział uczniowie z całej Wielkopolski. Konkurs swoim patronatem objął Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Biologii UAMStarania naszej szkoły zmierzają do popularyzacji nauki fascynujących przedmiotów science, lepszego pojmowania i analizowania przez uczniów otaczającego świata oraz poznania ogromnej różnorodności i złożoności przyrody.Wszystkie niezbędne informacje na temat konkursu Science - lubię to!?dostępne są na stronie internetowej:
http://science-lubieto.pl

Trzymamy kciuki za naszych uczniów w tych przyrodniczych i naukowych zmaganiach! Warto to zrobić, ponieważ siedmioro7️ pierwszych finalistów otrzyma zaproszenie na unikatowe warsztaty przygotowane przez pracowników Wydziału Biologii UAM. Finaliści mogą także liczyć na nagrody rzeczowe i certyfikaty. Warto dodać, że finał odbędzie się 10 marca 2018 na Wydziale Biologii UAM to będzie prawdziwe święto nauki, podczas którego członkowie kapituły naukowej konkursu zaprezentują uczestnikom konkursu niezmiernie inspirujące i intrygujące wykłady. 
Science - lubię to!

Close