Stanisław G. z kl. 8 został finalistą I Ogólnopolskiego Konkursu „Energia a środowisko”


97122736_2891425064245022_4939330798353383424_o

😍Niezwykle miło jest nam powiadomić, że Stanisław G. z kl. 8 został finalistą I Ogólnopolskiego Konkursu "Energia a środowisko", który znajduje się w wykazie konkursów Kuratorium Oświaty w Szczecinie.🏆 Gratulujemy!👏

Wydarzenie to w sposób interdyscyplinarny łączyło w sobie wiedzę z przedmiotów science z przedmiotami artystycznymi.🐸🎨 Organizator – Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie oraz partnerzy konkursu, wśród jego celów wymieniali m.in. upowszechnianie wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii, kształtowanie proekologicznych postaw i poczucia odpowiedzialności za środowisko naszego kraju, a także promocję energetyki odnawialnej i technicznych kierunków kształcenia.🆒 Stasiu stworzył komiks, w którym udowadnia, że bycie odkrywcą wcale nie jest takie łatwe. 😍Wiąże się z wieloma dylematami i wyborami.👍 Prezentuje w nim historię młodego Bezimiennego wynalazcy pół atomu.🔬

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Stasia!👏

Close