MULTIMEDIALNI IMIGRANCI – RESEARCH DOBRYCH PRAKTYK

Każdy z nauczanych przedmiotów szkolnych ma swoją specyfikę, tak samo jak każda lekcja ma swój rytm. Przedmioty science charakteryzuje to, że przyciągają uczniów doświadczeniami, zajęciami terenowymi, ale także niezwykle dużą możliwością zastosowania nowoczesnych metod nauczania, w tym korzystania z zasobów Internetu. Współcześni uczniowie biegle poruszają się w świecie nowinek technologicznych, a ich nauczyciele, powinni być przewodnikami we wszelakich dziedzinach życia, dlatego nie powinni odbiegać od zdolności używania smartfonów, komputerów czy tabletów.

O nowowczesnych technikach nauczania przeczytacie Państwo w artykule  naszego przyrodnika pt. "MULTIMEDIALNI IMIGRANCI - research dobrych praktyk". Ukazał się on na łamach czasopisma "Biologia z przyrodą w szkole".

przycisk MULTIMEDIALNI IMIGRANCI