The secret life of insects in our school gardens, or about butterflies, bees and other arthropods


Co to są stawonogi? Dlaczego są ważne? Jakie spełniają funkcje w ekosystemach i gospodarce człowieka? Na takie pytania odpowiedzieliśmy podczas pierwszej promocji naszego międzynarodowego projektu przyrodniczego pt."The secret life of insects in our school gardens, or about butterflies, bees and other arthropods". Odbiorcami naszej kampanii byli tym razem uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolna zerówka. Uczniowie klasy VI przebrali się za wybrane owady, zaprezentowali scenki z ich życia, opowiedzieli o naszym projekcie, wspólnie z młodszymi uczniami zaśpiewali znaną piosenkę o powszechnie występującym stawonogu, a także odpowiadali na liczne pytania. Projekt będzie trwał cały rok, przed nami jeszcze sporo pracy, a póki co zapraszamy do śledzenia strony internetowej, gdzie znaleźć można wszystkie nasze aktywności: https://twinspace.etwinning.net/68484/home.

20181010_081114 20181010_081810

Close