Wiosenny Rajd Turystyczny-Żarnowiec 2018


W dniu 22 kwietnia 2018 roku odbył się Pieszy Rajd do Żarnowca. Uczestnicy otrzymali znaczek rajdowy, posiłek turystyczny na mecie, punkty na odznaki turystyki kwalifikowanej- w programie konkursy sprawnościowe (z symbolicznymi nagrodami i nie tylko). Rajd  przebiegał w bezpiecznej, przyjaznej, życzliwej  atmosferze, choć nie był pozbawiony emocji i napięcia zwłaszcza  w trakcie aktywnego udziału w konkursach (szczególnie  w konkurencjach sprawnościowych). Najważniejsze  były jednak elementy zabawy, zdobyte doświadczenie i umiejętności praktyczne ( przy dźwiękach orkiestry dętej). Reprezentanci naszej szkoły otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa w rajdzie. Pogoda sprzyjała turystom (nawet chwilami przygrzewające  słońce przypominało pełnię lata). Wszystkim uczestnikom rajdu dopisywały wspaniałe humory.

<Galeria>

Close