Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 A » 5 A » 5 B » 6 A » 6 B » 7 A » 8 A

Plany różnych dzienników

» Klasa IA - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » Klasa IB - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » Klasa IIA - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » Klasa IIB - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » Klasa IIIA - dziennik edukacji wczesnoszkolnej » Klasa IIIB - Dziennik edukacji wczesnoszkolnej

Klasa 4 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 informatyka
4 A - Kaźmierczak J. (17 K)
przyroda
4 A - Trzciołek G. (1)
historia
4 A - Snuszka A. (1)
j. angielski
4 A - Pietroń K. (1)
przyroda
4 A - Trzciołek G. (1)
2 08:25-09:10 wychowanie fizyczne
4 A - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
4 A - Waraczyński M. (3 Wf)
j. angielski
4 A - Pietroń K. (1)
wychowanie fizyczne
4 A - Waraczyński M. (3 Wf)
plastyka
4 A - Witek A. (1)
3 09:20-10:05 religia
4 A rel - Tratwal A. (6 S)
matematyka
4 A - Kaźmierczak J. (6 S)
j. polski
4 A - Ratajczak B. (16)
matematyka
4 A - Kaźmierczak J. (1)
matematyka
4 A - Kaźmierczak J. (1)
4 10:20-11:05 j. polski
4 A - Ratajczak B. (16)
j. polski
4 A - Ratajczak B. (1)
zajęcia z wychowawcą
4 A - Snuszka A. (13 BCH)
j. polski
4 A - Ratajczak B. (16)
wychowanie fizyczne
4 A - Waraczyński M. (3 Wf)
5 11:15-12:00 matematyka
4 A - Kaźmierczak J. (16)
j. polski
4 A - Ratajczak B. (1)
muzyka
4 A - Rosłońska A. (7 Pianino)
6 12:15-13:00 j. angielski
4 A - Pietroń K. (1)
technika
4 A - Tomiak M. (1)
7 13:10-13:55
8 14:05-14:50
9 15:00-15:45
10 15:45-16:30

Klasa 5 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 matematyka
5 A - Wojciechowska S. (1)
matematyka
5 A - Wojciechowska S. (16)
j. angielski
5 A - Pietroń K. (12)
matematyka
5 A - Wojciechowska S. (16)
technika
5 A - Tomiak M. (16)
2 08:25-09:10 informatyka
5 A - Kaźmierczak J. (17 K)
j. angielski
5 A - Pietroń K. (1)
matematyka
5 A - Wojciechowska S. (16)
j. angielski
5 A - Pietroń K. (16)
geografia
5 A - Trzciołek G. (16)
3 09:20-10:05 wychowanie fizyczne
5 A - Waraczyński M. (3 Wf)
j. polski
5 A - Ratajczak B. (1)
wychowanie fizyczne
5 A - Waraczyński M. (3 Wf)
j. polski
5 A - Ratajczak B. (16)
historia
5 A - Snuszka A. (16)
4 10:20-11:05 religia
5 A rel - Tratwal A. (6 S)
wychowanie fizyczne
5 A - Waraczyński M. (3 Wf)
j. polski
5 A - Ratajczak B. (16)
wychowanie fizyczne
5 A - Waraczyński M. (3 Wf)
zajęcia z wychowawcą
5 A - Wojciechowska S. (1)
5 11:15-12:00 j. polski
5 A - Ratajczak B. (1)
plastyka
5 A - Witek A. (13 BCH)
j. polski
5 A - Ratajczak B. (16)
historia
5 A - Snuszka A. (16)
6 12:15-13:00 biologia
5 A - Ordza T. (15)
muzyka
5 A - Rosłońska A. (16)
7 13:10-13:55
8 14:05-14:50
9 15:00-15:45
10 15:45-16:30

Klasa 5 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 religia
5 B rel - Tratwal A. (6 S)
wychowanie fizyczne
5 B - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie do życia w rodzinie
5 B wdż - Tomiak M. (15)
historia
5 B - Snuszka A. (12)
2 08:25-09:10 j. polski
5 B - Walczak M. (1)
j. angielski
5 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH)
wychowanie fizyczne
5 B - Waraczyński M. (3 Wf)
matematyka
5 B - Wojciechowska S. (1)
matematyka
5 B - Wojciechowska S. (17 K)
3 09:20-10:05 plastyka
5 B - Witek A. (16)
j. polski
5 B - Walczak M. (17 K)
matematyka
5 B - Wojciechowska S. (1)
wychowanie fizyczne
5 B - Waraczyński M. (3 Wf)
j. polski
5 B - Walczak M. (13 BCH)
4 10:20-11:05 matematyka
5 B - Wojciechowska S. (1)
informatyka
5 B - Kaźmierczak J. (17 K)
technika
5 B - Tomiak M. (1)
j. polski
5 B - Walczak M. (1)
j. angielski
5 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (16)
5 11:15-12:00 biologia
5 B - Ordza T. (13 BCH)
geografia
5 B - Trzciołek G. (16)
j. angielski
5 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (1)
j. polski
5 B - Walczak M. (1)
wychowanie fizyczne
5 B - Waraczyński M. (3 Wf)
6 12:15-13:00 historia
5 B - Snuszka A. (15)
zajęcia z wychowawcą
5 B - Trzciołek G. (16)
7 13:10-13:55 muzyka
5 B - Rosłońska A. (16)
8 14:05-14:50
9 15:00-15:45
10 15:45-16:30

Klasa 6 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 wychowanie fizyczne
6 A - Waraczyński M. (3 Wf)
biologia
6 A - Ordza T. (15)
informatyka
6 A - Dominiak D. (17 K)
historia
6 A - Snuszka A. (15)
j. polski
6 A - Grzelak A. (15)
2 08:25-09:10 geografia
6 A - Trzciołek G. (15)
j. polski
6 A - Grzelak A. (15)
j. polski
6 A - Grzelak A. (15)
religia
6 A rel. - Tratwal A. (15)
j. polski
6 A - Grzelak A. (15)
3 09:20-10:05 j. polski
6 A - Grzelak A. (15)
matematyka
6 A - Wojciechowska S. (15)
muzyka
6 A - Rosłońska A. (15)
plastyka
6 A - Witek A. (15)
matematyka
6 A - Wojciechowska S. (15)
4 10:20-11:05 j. angielski
6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15)
j. angielski
6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15)
matematyka
6 A - Wojciechowska S. (15)
matematyka
6 A - Wojciechowska S. (15)
historia
6 A - Snuszka A. (15)
5 11:15-12:00 zajęcia z wychowawcą
6 A - Grzelak A. (15)
wychowanie fizyczne
6 A - Waraczyński M. (3 Wf)
technika
6 A - Tomiak M. (17 K)
wychowanie fizyczne
6 A - Waraczyński M. (3 Wf)
j. angielski
6 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (15)
6 12:15-13:00 wychowanie fizyczne
6 A - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie do życia w rodzinie
6 A wdż - Tomiak M. (15)
7 13:10-13:55
8 14:05-14:50
9 15:00-15:45
10 15:45-16:30

Klasa 6 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 j. polski
6 B - Grzelak A. (13 BCH)
j. polski
6 B - Grzelak A. (13 BCH)
j. polski
6 B - Grzelak A. (13 BCH)
religia
6 B rel - Tratwal A. (13 BCH)
matematyka
6 B - Wojciechowska S. (13 BCH)
2 08:25-09:10 j. angielski
6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH)
informatyka
6 B - Dominiak D. (17 K)
muzyka
6 B - Rosłońska A. (13 BCH)
j. angielski
6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH)
historia
6 B - Snuszka A. (13 BCH)
wychowanie do życia w rodzinie
6 B wdż - Tomiak M. (13 BCH)
3 09:20-10:05 matematyka
6 B - Wojciechowska S. (13 BCH)
j. angielski
6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH)
technika
6 B - Tomiak M. (13 BCH)
matematyka
6 B - Wojciechowska S. (13 BCH)
wychowanie fizyczne
6 B - Waraczyński M. (3 Wf)
4 10:20-11:05 geografia
6 B - Trzciołek G. (13 BCH)
matematyka
6 B - Wojciechowska S. (13 BCH)
wychowanie fizyczne
6 B - Waraczyński M. (3 Wf)
j. polski
6 B - Grzelak A. (13 BCH)
plastyka
6 B - Witek A. (13 BCH)
5 11:15-12:00 wychowanie fizyczne
6 B - Waraczyński M. (3 Wf)
biologia
6 B - Ordza T. (15)
historia
6 B - Snuszka A. (13 BCH)
j. polski
6 B - Grzelak A. (13 BCH)
6 12:15-13:00 zajęcia z wychowawcą
6 B - Jóźwiak - Tadyszak E. (13 BCH)
wychowanie fizyczne
6 B - Waraczyński M. (3 Wf)
7 13:10-13:55
8 14:05-14:50
9 15:00-15:45
10 15:45-16:30

Klasa 7 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 chemia
7 A - Ordza T. (15)
j. polski
7 A - Walczak M. (12)
wychowanie fizyczne
7 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
7 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
7 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
2 08:25-09:10 matematyka
7 A - Wojciechowska S. (12)
geografia
7 A - Trzciołek G. (12)
informatyka
7 A - Dominiak D. (17 K)
zajęcia z wychowawcą
7 A - Jaśkiewicz H. (12)
wychowanie fizyczne
7 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
3 09:20-10:05 j. angielski
7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12)
język niemiecki
7 A - Lisowska D. (12)
biologia
7 A - Ordza T. (17 K)
j. polski
7 A - Walczak M. (12)
fizyka
7 A - Trzciołek G. (12)
4 10:20-11:05 j. polski
7 A - Walczak M. (12)
biologia
7 A - Ordza T. (12)
muzyka
7 A - Rosłońska A. (12)
historia
7 A - Snuszka A. (12)
geografia
7 A - Trzciołek G. (12)
5 11:15-12:00 fizyka
7 A - Trzciołek G. (12)
j. angielski
7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12)
matematyka
7 A - Wojciechowska S. (12)
matematyka
7 A - Wojciechowska S. (12)
historia
7 A - Snuszka A. (12)
6 12:15-13:00 religia
7 A rel. dz - Tratwal A. (12)
wychowanie fizyczne
7 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
chemia
7 A - Ordza T. (15)
j. polski
7 A - Walczak M. (12)
j. angielski
7 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (12)
matematyka
7 A - Wojciechowska S. (12)
7 13:10-13:55 religia
7 A rel. ch - Tratwal A. (12)
wychowanie fizyczne
7 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
7 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
j. polski
7 A - Walczak M. (12)
język niemiecki
7 A - Lisowska D. (12)
8 14:05-14:50 plastyka
7 A - Witek A. (12)
9 15:00-15:45 wychowanie fizyczne
7 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
10 15:45-16:30

Klasa 8 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 07:30-08:15 fizyka
8 A - Trzciołek G. (12)
informatyka
8 A - Dominiak D. (17 K)
wychowanie fizyczne
8 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
8 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
8 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
2 08:25-09:10 zajęcia z wychowawcą
8 A - Ordza T. (16)
j. polski
8 A - Walczak M. (16)
j. polski
8 A - Walczak M. (12)
historia
8 A - Snuszka A. (17 K)
wychowanie fizyczne
8 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
3 09:20-10:05 j. polski
8 A - Walczak M. (17 K)
chemia
8 A - Ordza T. (16)
j. polski
8 A - Walczak M. (12)
wiedza o społeczeństwie
8 A - Snuszka A. (17 K)
j. angielski
8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K)
4 10:20-11:05 biologia
8 A - Ordza T. (17 K)
język niemiecki
8 A - Lisowska D. (16)
j. angielski
8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K)
j. angielski
8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K)
j. polski
8 A - Walczak M. (17 K)
5 11:15-12:00 matematyka
8 A - Wojciechowska S. (17 K)
matematyka
8 A - Wojciechowska S. (17 K)
chemia
8 A - Ordza T. (15)
j. angielski
8 A - Jóźwiak - Tadyszak E. (17 K)
fizyka
8 A - Trzciołek G. (17 K)
6 12:15-13:00 religia
8 A rel dz - Tratwal A. (12)
wychowanie fizyczne
8 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
geografia
8 A - Trzciołek G. (17 K)
matematyka
8 A - Wojciechowska S. (17 K)
j. polski
8 A - Walczak M. (17 K)
historia
8 A - Snuszka A. (17 K)
7 13:10-13:55 religia
8 A rel ch - Tratwal A. (12)
wychowanie fizyczne
8 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
wychowanie fizyczne
8 A wf ch - Waraczyński M. (3 Wf)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 A - Trzciołek G. (17 K)
matematyka
8 A - Wojciechowska S. (17 K)
matematyka
8 A - Wojciechowska S. (17 K)
8 14:05-14:50 wychowanie do życia w rodzinie
8 A wdż - Tomiak M. (17 K)
język niemiecki
8 A - Lisowska D. (17 K)
wiedza o społeczeństwie
8 A - Snuszka A. (17 K)
9 15:00-15:45 wychowanie fizyczne
8 A wf dz - Waraczyński M. (3 Wf)
10 15:45-16:30

Dziennik Klasa IA - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Adamek P. (4)
10:20-11:05
informatyka
Adamek P. (17 K)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne
Adamek P. (3 Wf)
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna
Adamek P. (4)
09:20-10:05
j. angielski
Idczak E. (14)
10:20-11:05
religia
Tratwal A. (4)
1 A rel
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Adamek P. (4)
10:20-11:05
j. angielski
Idczak E. (14)
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Adamek P. (4)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne
Adamek P. (3 Wf)
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Adamek P. (4)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne
Adamek P. (3 Wf)
11:15-12:00
religia
Tratwal A. (4)
1 A rel

Dziennik Klasa IB - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
11:15-12:00
j. angielski
Idczak E. (4)
12:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
13:10-13:55
wychowanie fizyczne
Kaźmierczak J. (3 Wf)
14:05-14:50
religia
Tratwal A. (4)
1 B rel
11:15-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
14:05-14:50
informatyka
Kaźmierczak J. (17 K)
15:00-15:45
wychowanie fizyczne
Kaźmierczak J. (3 Wf)
10:20-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
10:20-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
12:15-13:00
j. angielski
Idczak E. (4)
13:10-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
10:20-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Kaźmierczak J. (4)
12:15-13:00
wychowanie fizyczne
Kaźmierczak J. (3 Wf)
13:10-13:55
religia
Tratwal A. (4)
1 B rel

Dziennik Klasa IIA - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna
Idczak E. (11)
08:25-09:10
wychowanie fizyczne
Idczak E. (3 Wf)
09:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Idczak E. (11)
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna
Idczak E. (11)
09:20-10:05
religia
Tratwal A. (11)
2 A rel
10:20-11:05
j. angielski
Idczak E. (11)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne
Idczak E. (3 Wf)
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Idczak E. (11)
10:20-11:05
religia
Tratwal A. (6 S)
2 A rel
11:15-12:00
j. angielski
Idczak E. (11)
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Idczak E. (11)
10:20-11:05
informatyka
Idczak E. (17 K)
11:15-12:00
j. angielski
Idczak E. (6 S)
07:30-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Idczak E. (11)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne
Idczak E. (3 Wf)

Dziennik Klasa IIB - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)
12:15-13:00
informatyka
Pietrowska A. (17 K)
13:10-13:55
j. angielski
Idczak E. (11)
14:05-14:50
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)
12:15-13:00
wychowanie fizyczne
Pietrowska A. (3 Wf)
13:10-13:55
religia
Tratwal A. (6 S)
2 B rel
14:05-15:45
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)
09:20-10:05
religia
Tratwal A. (6 S)
2 B rel
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)
11:15-12:00
wychowanie fizyczne
Pietrowska A. (3 Wf)
12:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (17 K)
13:10-13:55
j. angielski
Idczak E. (11)
11:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)
13:10-13:55
j. angielski
Idczak E. (11)
14:05-14:50
wychowanie fizyczne
Pietrowska A. (3 Wf)
10:20-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Pietrowska A. (11)

Dziennik Klasa IIIA - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:20-10:05
j. angielski
Pietroń K. (14)
10:20-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (14)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (6 S)
12:15-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (14)
10:20-11:05
j. angielski
Pietroń K. (14)
11:15-12:00
religia
Tratwal A. (6 S)
3 A rel
12:15-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (14)
14:05-14:50
wychowanie fizyczne
Witek A. (3 Wf)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (6 S)
12:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (14)
13:10-13:55
wychowanie fizyczne
Witek A. (3 Wf)
14:05-14:50
informatyka
Witek A. (17 K)
15:00-15:45
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (11)
11:15-12:00
j. angielski
Pietroń K. (14)
12:15-13:55
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (14)
09:20-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (6 S)
10:20-11:05
religia
Tratwal A. (6 S)
3 A rel
11:15-13:00
edukacja wczesnoszkolna
Witek A. (6 S)
13:10-13:55
wychowanie fizyczne
Witek A. (3 Wf)

Dziennik Klasa IIIB - Dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
07:30-08:15
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (14)
08:25-09:10
religia
Tratwal A. (6 S)
3 B rel
09:20-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (1)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne
Hołodowska M. (3 Wf)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (14)
07:30-09:10
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (14)
09:20-10:05
j. angielski
Pietroń K. (14)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne
Hołodowska M. (3 Wf)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (14)
07:30-08:15
religia
Tratwal A. (14)
3 B rel
08:25-09:10
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (1)
09:20-10:05
j. angielski
Pietroń K. (14)
10:20-11:05
wychowanie fizyczne
Hołodowska M. (3 Wf)
11:15-12:00
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (14)
07:30-08:15
informatyka
Hołodowska M. (14)
08:25-10:05
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (1)
10:20-11:05
j. angielski
Pietroń K. (14)
07:30-11:05
edukacja wczesnoszkolna
Hołodowska M. (14)