Wszystkie Kolory Świata


wkś

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie ,,Wszystkie Kolory Świata”, którego celem jest objęcie programem szczepień wszystkich dzieci. Organizatorem jest ,,UNICEF Polska”. Aby przyłączyć się do akcji należy przygotować w oparciu o wykrój znajdujący się w załączniku – charytatywne, szmaciane laleczki, symbolizujące pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Następnie wybrać kraj pochodzenia dla wykonanej przez siebie laleczki, określić kolor skóry, strój, imię i wiek, zainteresowania/hobby, umieścić zdjęcie lub rysunek laleczki w ,,akcie urodzenia” – również dostępnym w załączniku. Uszycie laleczki jest niezwykle proste – wystarczy odrysować wzór na materiale, po wycięciu wypchać miękkim materiałem i obszyć. Później można przystępować do upiększania. W akcję mogą się zaangażować rodzice, dziadkowie, opiekunowie dzieci. Gotowe laleczki należy dostarczać do p. Ewy Schwarz – koordynatora projektu do końca stycznia. W między czasie po zgromadzeniu odpowiedniej ilości laleczek będą one prezentowane podczas różnych wydarzeń odbywających się w szkole. Każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie dziecku, przekazując na ten cel darowiznę. Na koniec projektu wybierzemy jedną laleczkę, która będzie reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie UNICEF. Konkurs zostanie zrealizowany w formie głosowania internetowego na wybrane zdjęcie laleczki. W zwycięskiej placówce odbędzie się koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej!!! Przyłącz się do akcji i uratuj życie najbardziej potrzebujących dzieci! 

PLIKI DO POBRANIA:

plakat_wszystkie_kolory_swiata

plakat_wszystkie_kolory_swiata_szczepienia

akt_urodzenia_laleczki

laleczka_wykroj

<< Gru 2018 >>
PWŚCPSN
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
    No events
Close