Wycieczka do Nenufar Club w Kościanie


6 czerwca trzecie klasy udały się na swoją ostatnią wycieczkę do Nenufar Club w Kościanie. Przez kilka godzin podróżowaliśmy po świecie odwiedzając  poszczególne kontynenty i kraje. Mieliśmy okazję zobaczyć takie budowle jak:  krzywa wieża w Pizie,  Big Ben w Londynie, Łuk Triumfalny w Paryżu, piramida w Egipcie, kamienne posągi z Wysp Wielkanocnych, postać Chrystusa z Rio de Janeiro czy most w Chinach. Pływaliśmy tratwą, skakaliśmy na dmuchańcach, zjeżdżaliśmy na pontonach z wysokiej góry, byliśmy w obrotowym domku, przeszliśmy naturalny labirynt, pokonywaliśmy park linowy, wpadliśmy do czarnej dziury, nauczyliśmy się pisać swoje imiona hieroglifami, odwiedziliśmy postaci z bajek.  Jednym słowem atrakcji  było tyle, że nie sposób wszystkich wymienić. Wszystkiego było dużo, tylko czasu mało, tak więc koniecznie musimy tam jeszcze wrócić!   Czas umiliły nam również smaczne lody. Wyjazd ten na długo zapadnie nam w pamięć, bo była to dla nas wszystkich niezapomniana przygoda!

20190606_093927 (Copy)

Close