Wycieczka do Westerland


24 maja klasy I i II wybrały się na wycieczkę do Westerlandu, czyli kowbojsko -indiańskiej osady położonej w Józefowie koło Chocza. ? Pogoda dopisała, tak więc uczniowie mogli zwiedzić urokliwą wioskę i poznać zwyczaje na Dzikim zachodzie. Dzieci poznały prawdziwego Trapera i całkiem młodego Szeryfa✡. Wzięły udział w przeróżnych konkurencjach takich jak: rzut tomahawkiem?, rzut kapeluszem na rogi bizona?, rzut podkowami. Szukały bryłek złota w strumieniu?, doiły dziką krowę? i ujeżdżały byka?. Do pokonania był również tor przeszkód oraz zabawy na dmuchańcach?. Zatańczyliśmy także taniec z prawdziwych wodzem indiańskim ?. Na pożegnanie każdy uczeń otrzymał pamiątkowe zdjęcie grupowe z Wielkim Wodzem ?Wyjazd był niewątpliwie bardzo udany. Zapraszamy do galerii?

<GALERIA ZDJĘĆ>

Close