XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski


Uczniowie Naszej Szkoły brali udział w XIX Powiatowym Konkursie Recytatorskim , pt. „W pisani w historię” z okazji Święta Niepodległości w Kórniku. Konkurs przeznaczony był dla uczestników szkół podstawowych klas I-VIII. Naszą Szkołę reprezentowali w trzech kategoriach wiekowych następujący uczniowie: Kornelia oraz Martyna z klasy VII; Antonina z klasy VI A; Liliana z klasy V B; Szymon z klasy IIIA
; Agata z klasy II A. Podczas konkursu towarzyszyła nam trema. Panowała miła atmosfera i pozytywne nastawienie. Było także dużo wrażeń i emocji zwłaszcza podczas ogłaszania wyników, które przyniosły wiele radości z powodu zajęcia III miejsca przez Kornelię, wyróżnienia przez Martynę oraz pochwałę za najdłuższy wiersz w swojej kategorii wiekowej dla Agaty. Brawo! Gratulujemy!!!

 

Przechwytywanie Przechwytywanie2

Close