Zapraszamy do obejrzenia reporta偶u 馃幀


Po wydaniu pierwszego 馃惛 przyrodniczego e-magazynu naszych uczniów, czas na pokazanie zdobytych przez nich kolejnych umiej臋tno艣ci.馃幀 Zapraszamy Pa艅stwa do obejrzenia reporta偶u w wykonaniu uczniów kl. 8, który przygotowany zosta艂 w ramach projektu realizowanego na godzinach wychowawczych ostatnich tygodni.馃帴 Jest to kolejny etap ich podsumowania, czasu sp臋dzonego w naszej szkole.馃槏 Uczniowie opowiadaj膮 o tym, co zawdzi臋czaj膮 projektom mi臋dzynarodowym eTwinning i Erasmus+, które przez ostatnie 5 lat realizowali wraz z licznymi partnerami zagranicznymi pod opiek膮 swojego wychowawcy.馃挭
Przy tej okazji uczniowie najstarszej klasy zapraszaj膮 swoich m艂odszych kolegów na zorganizowany przez nich i nauczyciela historii oraz WOS-u "Dzie艅 Europy", który odb臋dzie si臋 w tym tygodniu.馃嚜馃嚭
Teraz oddajemy g艂os m艂odym dziennikarzom.馃槏

 

Close